Ubytování v Santo Domingo

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Santo Domingo. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Santo Domingo, kde najdeme města Ensanche Savica de Mendoza, El Café, Boca Chica, Arroyo Hondo a Reparto Esther Rosario.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Hotel Boutique Oasis Colonial StarStar

Foto: Hotel Boutique Oasis Colonial
Pokojů: 19
Hodnocení hostů
83 %

Hotel Boutique Oasis Colonial is set in Santo Domingo and features a garden, a terrace and a shared lounge. This 2-star guest house offers a 24-hour front desk and a concierge service. The accommodation offers free WiFi.


2. Aparthotel Genova StarStar

Foto: Aparthotel Genova
Pokojů: 18
Hodnocení hostů
79 %

Aparthotel Genova is a self-catering accommodation located steps from Independencia Park in Santo Domingo. Free WiFi access is available in all areas. The apartments will provide you with a TV, air conditioning and a seating area.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby29 - 29 USD za noc
Studiový apartmán
osoby35 - 38 USD za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osoby49 - 49 USD za noc
Studiový apartmán
osoby45 - 45 USD za noc
Studiový apartmán
osob65 - 65 USD za noc

3. Hotel Cana Palma Zona Colonial StarStar

Foto: Hotel Cana Palma Zona Colonial
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
90 %

Situated in the Colonial Zone of Santo Domingo, Cana Palma Aparta Hotel features accommodation with seating area. Free WiFi is available. Units are equipped with a kitchen with a dining area, and a private bathroom with a free toiletries and bath.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: